Areál je dočasně uzavřený

Areál Liščí Farmy je z důvodu probíhající rekonstrukce dočasně uzavřen.

Kemp Liščí Farma v Krkonoších s 240 místy je zařazen do kategorie **** a splňuje všechny předpoklady moderního kempování (jsme členy několika prestižních mezinárodních organizací). Ubytovat se můžete na kratší i delší dobu a to v kterémkoliv ročním období. Areál Holiday parku Liščí Farma nabízí klasický stanový kemp, kemp s vybavenými stany, karavanový kemp a kemp s chatkami.

V naší nabídce je již druhou sezonu stání:

Komfort

Komfort nemusí být drahý. Jako snad jediný areál v ČR nabízíme našim hostům možný výběr jakkoliv velkého stání za cenu standardních 100m2. Pokud máte vyšší nároky na kempování, pak určitě využijte našich služeb. 

Zázemí kempu Liščí Farma

Areál je vybaven sociálním zařízením, kde průběžně po celý den udržujeme čistotu a dbáme na hygienu. Hosté v kempu mají k dispozici kabinkové sprchy, záchody pro tělesně postižené i kosmetické boxy.

Připravena je i kuchyňka vybavená lednicí a sporákem, automatické pračky, sušičky, vany a přebalovací stoly pro miminka, tedy vše, co je předpokladem pro prožití příjemné dovolené a zážitek z moderního kempování.

V areálu kempu jsou také chemické výlevky s vyprazdňovačem a servisní místo.

 

Oblíbený kemp Krkonoše – další služby

Letní kuchyňka s přístřeškem láká k pohodlnému posezení, kde se budete cítit jako doma. V našem kempu u Vrchlabí jsou připraveny různé programy pro karavanové kluby. Nabízíme slevy pro větší skupiny, řadu výletů a gastronomické akce. V mezisezóně bude Váš pobyt v tomto klidném prostředí zpříjemněn výraznými slevami.

Kemp Liščí Farma nabízí také jedinečný karavanový kemp s možností dlouhodobého stání. Můžete využít také pronájmu vybaveného stanu, skupiny přátel či školy v přírodě pak jistě ocení ubytování v kempu s chatkami.

Quickcamp

Rozhodli jste se pro kratší zastávku během prázdninové cesty? Quickcamp je určený pro kratší pobyty (max. 48 hod.) různých typů obytných vozů, zařízení splňuje nejpřísnější bezpečnostní standardy.

Výhodou je možnost okamžitého rozhodnutí a mnohem nižší náklady na pobyt a služby v porovnání s cenami tábora. Náš quickcamp u Vrchlabí je otevřený po celý rok a je jediným zařízením svého druhu nejen v Krkonoších, ale v celých východních Čechách.

Karavanový kemp s možností dlouhodobého stání

Náš moderníkaravanový kemp v nádherném prostředí Krkonoš a v bezprostřední blízkosti krásného města Vrchlabí a oblíbeného skiareálu Herlíkovice je Vám k dispozici po celý rok.

Majitelé karavanů jistě ocení také možnost dlouhodobého stání karavanů pro své pojízdné miláčky.