Ubytování v hotelu je  variantou pro klienty, kteří se během pobytu nechtějí o nic starat. Hotel nabízí 27 dvou až pětilůžkových pokojů s celkovou kapacitou 76 lůžek a 6 přistýlek. Sprcha, WC - to vše je pro Vás plně k dispozici. A pokud máte malé děti, připravíme do pokoje i dětskou postýlku.

Můžete také využít naší televizní místnost.

Xenical (orlistat) blokuje některé z tuku, které jíte, je absorbováno soulad těla. Orlistat je použit na podporu hubnutí, nebo ke snížení již ztratila riziko znovunabytí původní hmotnosti. Tento Xenical Bestellen Rezeptfrei lék by měl být použit spolu s nízkokalorickou dietu. Je určen pouze pro použití u dospělých. Tento lék se používá spolu s nízkokalorickou dietu ztratit na pomoc lidí s nadváhou tuto hmotnost. To také pomáhá předcházet hmotnost získat poté, co došlo ke ztrátě hmotnosti. Orlistat dosahuje svého účinku blokováním některé z tuků, které jsou za normálních okolností tráveny ve střevě. Uchovávat při pokojové teplotě 77 stupňů F (25 ° C) bezpečný před teplem a slunečním zářením. Přečíst více informací IČO: 62024779
DIČ:CZ62024779
Mob.: + 420 733 636 797
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

View the embedded image gallery online at:
http://www.liscifarma.cz/cs/ubytovani/hotel#sigProId893f776568

Dále můžete využít lyžárnu nebo kolárnu. V areálu najdete také prodejnu drobných suvenýrů a samozřejmě restauraci.

Bezplatné parkoviště, a to i pro autobusy, je přímo v uzavřeném areálu, který je vybaven kamerovým systémem s 48 hodinovým záznamem.