Součástí areálu Holiday park Liščí Farma je oblíbený kemp s chatkami. Chatky jsou jednoduše, ale účelně zařízeny. K vybavení patří dvě dvoupatrové postele, šatní skříň, elektrické topení a stůl se židlemi. Z hygienických důvodů nepatří k vybavení chat lůžkoviny.

Prozac (fluoxetin) je selektivní inhibitor zpětného vychytávání serotoninu (SSRI). Subject chemické látky v mozku, které mohou být nevyvážené u lidí s depresí, paniky, strach nebo donucení příznaků. Generic Prozac Fluoxetine Bestellen se používá k léčbě deprese, bulimie (poruchy příjmu potravy), obsesivně-kompulzivní porucha (OCD) a závažné příznaky premenstruační dysforické poruchy (premenstruální dysforické poruchy-pmdd) používá. Tento lék dosahuje svého účinku tím, že pomáhá bilance některým fyzickým chemických látek v mozku zotaví. Take tento lék ústy, obvykle jednou denně ráno s jídlem nebo bez něj nebo jako předepisuje doktor. Dávkování je založeno na svém zdravotním stavu a jak ji řešit. Některé lékařské chorobné stavy mohou vyžadovat jiné dávkování (například dvakrát denně ráno a v poledne), jak určí Váš lékař. Vezměte svůj lék přesně tak, jak je předepsáno. Je důležité, aby i nadále užívat léky, i když se cítíte lépe. Takže se nemusíte náhle poradit se svým lékařem převzetí, aniž by předtím. To může trvat až 4 týdny před úplným přínos léku vstoupí v platnost. Přečíst více informací IČO: 62024779
DIČ:CZ62024779
Mob.: + 420 733 636 797
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Mezi chatkami lze využít zastřešené posezení, které je přímo stvořené k romantické snídani či večeři v trávě. Ubytování v chatkách v čistém prostředí Krkonoš je ideální pro školy v přírodě a skupinové pobyty.

View the embedded image gallery online at:
http://www.liscifarma.cz/cs/ubytovani/chatky#sigProId8b2f7d90b7

Zázemí kempu Liščí Farma

Sociální zařízení a kuchyňka jsou k dispozici v areálu kempu pouhých 30 m od chatek, 20,-Kč/kus do sprchového automatu

Dále máte možnost využít naší prádelny s automatickou pračkou, připraveno je tedy vše, co je předpokladem pro prožití příjemné dovolené a zážitek z moderního kempování. V celém areálu průběžně udržujeme čistotu a dbáme na hygienu.

Areál Holiday parku Liščí Farma nabízí kromě ubytování v chatkách také klasický stanový kemp, kemp s vybavenými stany a karavanový kemp s možností dlouhodobého stání karavanů a jedinečným quickcampem.