Ubytování

Hledáte ubytování v Krkonoších pro jakoukoliv příležitost? Z naší široké nabídky si určitě vyberete. Jen u nás si můžete dopřát rodinnou nebo sportovní dovolenou v hotelu, kempu nebo retrochatkách.

hotel 800x534

hotel

Ubytování v hotelu je  variantou pro klienty, kteří se během pobytu nechtějí o nic starat. Hotel nabízí 27 dvou až pětilůžkových pokojů s celkovou kapacitou 71 lůžek a 20 přistýlek. Všechny pokoje mají vlastní sprchu a WC. Na vyžádání připravíme i dětskou postýlku.

ceník

kemp2 800x534

kemp

Milovníkům pobytu v přírodě nabízíme plně vybavený kemp, který splňuje všechny předpoklady moderního kempování pro prožití příjemné dovolené. Areál je vybaven dostačným sociálním zařízením a sprchami, kde průběžně po celý den udržujeme čistotu.

ceník

retrochatky 800x534

retrochatky

Jedinečná příležitost pro pamětníky i jejich potomky zažít klidný pobyt v přírodě. Osada nabízí 14 jednoduše, ale účelně zařízených čtyřlůžkových retrochatek. Mezi chatkami lze využít zastřešené posezení, které je přímo stvořené k romantické snídani či večeři.

ceník

karavankemp02 800x534

karavankemp

Pro vlastníky bydlíků máme připravena zatravněná stání s přípojkou na elektřinu s možností i dlouhodobého pobytu pro karavany a obytná vozidla. Zároveň můžete využít i servisu naší restaurace a zajít si na snídani nebo dobrou večeři.

ceník

Stránky jsou ve výstavbě. Omlouváme se za dočasná omezení a nefunkčnost některých odkazů.