Areál je dočasně uzavřený

Areál Liščí Farmy je z důvodu probíhající rekonstrukce dočasně uzavřen.

Náš areál Holiday Park Liščí Farma nabízí příjemné a přátelské prostředí. Stravovat se můžete na více místech, nejen v restauraci, zahradní restauraci FoxBar, ale vařit si můžete i sami.

Restaurace 

V našem areálu Liščí Farmy se nachází restaurace se salonkem, která nabízí posezení v příjemném a přátelském prostředí. Restaurace má kapacitu 80 míst.

Komfortní společenský salónek s 50 místy lze využívat k různým účelům. Například jako:

  • konferenční sál ke školícím, seminárním i prezentačním akcím menšího rozsahu
  • promítací místnost vybavená projektorem s DVD přehrávačem
  • sál pro uspořádání společenských setkání pro různé uzavřené skupiny (rodinné oslavy, rozlučkové párty, workshopy a jiné firemní akce)
  • místnost pro klubová setkání nebo teambuildingové akce atd.

Samozřejmá je možnost občerstvení po celou dobu akce.

Zahradní restaurace FoxBar

Zahradní restaurace FoxBar s terasou, pergolou a pódiem s tanečním parketem a fast foodem je ideální k příjemnému posezení s přáteli u dobrého piva, vína, koktejlů nebo zmrzlinových pohárů.

Posezení jak na slunci, tak ve stínu v ideálním prostředí pro relaxaci. Dobu strávenou v restauraci mohou děti i dospělí využít i k další zábavě.

Speciality na grilu jsou velmi oblíbené, a proto máme v naší zahradní restauraci připraveno vše potřebné pro grilování - nejen zařízení a suroviny, ale také kuchaře - odborníka na grilování.

Když se ráno probudíte, můžete si v naší zahradní restauraci FoxBar zakoupit čerstvé  pečivo, máslo, paštiku a džemy a posnídat u ranní voňavé kávy.