Stravování

Jako všemu, co na Holiday Parku děláme, také vaření věnujeme největší péči. Dopřejte si v dnešní uspěchané době chvilku klidu a pohody a přijeďte ochutnat naši vyhlášenou kuchyni!

restaurace 800x534

restaurace

Restaurace s kapacitou 80 míst nabízí gastronomické služby po celý rok. Přilehlý salónek s 50 místy, vybavený prezentační technikou, lze využít pro různé společenské nebo firemní prezentace s možností občerstvení po celou dobu akce.

Lisci farma 17

letní terasa

Naše letní sezóna je na grilu. Zahradní restaurace s terasou, pergolou, pódiem s tanečním parketem a fast foodem nabízí oblíbené speciality na grilu. Je ideální k příjemnému posezení s přáteli u dobrého piva, vína, koktejlů nebo zmrzlinových pohárů.

Lisci farma 28

kempové kuchyně

V Holiday Parku Vrchlabí si můžete uvařit i sami na různých místech areálu. Letní kuchyň se zastřešeným posezením, nebo kempové kuchyňky s několika vařiči jsou tu pro Vás plně k dispozici.

svatba005

speciální nabídky

Areál Holiday Park Vrchlabí má takřka neomezené možnosti vyhovět i těm nejnáročnějším požadavkům. Rádi Vám navrhneme a připravíme speciální menu pro jakoukoliv příležitost.

Stránky jsou ve výstavbě. Omlouváme se za dočasná omezení a nefunkčnost některých odkazů.