Stravování

Jako všemu, co na Liščí Farmě děláme, také vaření věnujeme největší péči. Dopřejte si v dnešní uspěchané době chvilku klidu a pohody a přijeďte ochutnat naši vyhlášenou kuchyni!

Možnosti stravování

Možnosti stravování na Liščí Farmě vyhoví každému. Náš zkušený tým zajistí, abyste se cítili příjemně a nemuseli se o dovolené starat o vaření a mytí nádobí. A pokud se přesto chcete postarat sami, máme pro Vás připravenou campovou kuchyňku.

Strattera (atomoxetin) ovlivňuje chemické látky v mozku a nervů, které přispívají k hyperaktivitě a sebeovládání. Strattera ohne Rezept se používá k léčbě deficitu pozornosti -Hyperaktivitätsstörung (ADHD). Informujte svého lékaře o všech lécích, které užíváte, a to zejména: albuterol (Proventil, Ventolin); - Amiodaron (CORDARONE, Pacerone); Bupropion (Wellbutrin, Zyban); Celecoxib (Celebrex); Cimetidin (Tagamet); Doxorubicin (Adriamycin); Metadon (Dolophine, Methadose); Metoklopramid (Reglan), chinidin (Quin-G); ritonavir (Norvir, Kaletra); Ranitidin (Zantac); Terbinafin (Lamisil); antidepresiva, jako je citalopram (Celexa), klomipramin (Anafranil); Escitalopram (Lexapro), fluoxetin (Prozac, Sarafem), fluvoxamin (Luvox), paroxetin (Paxil), nebo sertralin (Zoloft); nebo antihistaminika nebo spánková medicína, jako je difenhydramin (Benadryl, Unisom a další) nebo chlorfeniramin Chlor-Trimeton (a další). Tento seznam není úplný a mohou existovat jiné léky, které mohou komunikovat s generické Strattera. Přečíst více informací IČO: 62024779
DIČ:CZ62024779
Mob.: + 420 733 636 797
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Možnosti stravování

Kde Vás pohostíme?

Náš areál Holiday Park Liščí Farma nabízí příjemné a přátelské prostředí. Stravovat se můžete v restauraci, zahradní restauraci FoxBar nebo si můžete vařit i můžete sami.

Kde Vás pohostíme?

Speciální menu

Areál Holiday Park Liščí Farma má takřka neomezenou možnost vyhovět i těm nejnáročnějším požadavkům. Rádi Vám navrhneme speciální menu pro jakoukoliv příležitost.

Speciální menu

Tým

Areál Holiday Park Liščí Farma má takřka neomezenou možnost vyhovět i těm nejnáročnějším požadavkům. Rádi Vám navrhneme speciální menu pro jakoukoliv příležitost.

Tým