Areál je dočasně uzavřený

Areál Liščí Farmy je z důvodu probíhající rekonstrukce dočasně uzavřen.

Okolí našeho areálu nabízí mnoho zajímavých míst k výletům a řadu jedinečných akcí, kvůli kterým stojí za to se k nám vydat.

Když přijedete v ten správný čas, můžete zažít spoustu zajímavých událostí jako Porcinkule v Hostinném, pivní slavnosti, jarmarky a další.

V Krkonoších tak můžete strávit delší čas nebo jen prožít víkend na horách. Také pro rodinnou dovolenou je Liščí Farma to správné místo!

Máme širokou nabídku výletů za památkami a jinými turisticky zajímavými místy. Například zajišťujeme výlety do Prahy, do Bozkovských jeskyní, prohlídky skláren Harrachov, výlety za památkami, návštěvu ZOO ve Dvoře Králové nad Labem, výlety na pevnosti a další.

Vrchlabí

Nejblíže nám je horské městečko Vrchlabí (2 km). Zde můžete navštívit:

Radnice - Barokní stavba z roku 1732. Hodiny na radniční věži nesou latinský nápis ULTIMA LATET (Poslední hodina života je skryta).

Klášter a kostel - Barokní stavba (1705 - 1725) od A.M.Auera vystavěná společně s kostelem tvoří jedinečný architektonický celek. Klášter slouží jako stálá expozice Krkonošského muzea "Kámen a život".

Regionální infocentrum - Nově otevřené informační cetrum, kde Vám kvalifikovaní zaměstanci ochotně zodpoví jakýkoliv dotaz týkající se historie Krkonoš a okolí. Dostanete zde zajímavé materiály se spoustou informací a zcela jistě neodejdete bez typického suvenýru, který Vám bude Vaši dovolenou stále připomínat.

Rozhledna Žalý

Mezi Beneckem a Vrchlabím (10 km od nás) se nachází zalesněný vrch na jehož vrcholu se tyčí 18 metrová kamenná věž. O postavení rozhledny se roku 1892 zasloužil hrabě Jan Harrach.

Z rozhledny je nezapomenutelný výhled do vzdálených koutů republiky. Můžete například vidět Ještěd, Trosky a vrcholy Orlických hor.

Další tipy na výlety do okolí

Pec pod Sněžkou (35 km) - lanovka na naši nejvyšší horu Sněžku.

Jánské Lázně (16 km) - kabinková lanovka na Černou Horu, lázeňská kolonáda, nádherné prostředí.

Jilemnice (10 km) - zámecká expozice s betlémem.

Liberec (70 km) - centrum Babylon - největší krytý zábavní komplex - Wellness centrum, Aquapark, Iqpark, Lunapark, Labyrint.

Bozkov (30 km) - krápníkové jeskyně - unikátní krápníková výzdoba s největším podzemním jezerem v Čechách.

ZOO Dvůr Králové nad Labem (35 km) - SAFARI největší kolekce afrických zvířat v Evropě, na zvířata si téměř sáhnete.

Adršpach (50 km) - pískovcové skalní město s projížďkou na loďkách.

Harrachov (38 km) - sklářské muzeum - historie výroby skla od roku 1712, možnost exkurze do sklářských pecí a brusírny skla v historické brusírně.