Areál je dočasně uzavřený

Areál Liščí Farmy je z důvodu probíhající rekonstrukce dočasně uzavřen.

Naši zákazníci nám píší

Dobrý den,


rádi bychom Vám poděkovali za překrásný týden, který jsme u Vás prožili počátkem srpna s našimi malými vnoučaty. Přece jenom je nám již nějaký rok, tak jsme si vybrali ubytování v mobilním domku, které zcela splnilo naše očekávání.

Nejenom svým uspořádáním a vybavením, ale i jeho umístěním v rámci areálu. Ráno vyjít z "domečku", mít před sebou jenom rozhlehlou louku v těsném sousedství  minizoo, výhled na hřiště a ten nádherný klid... (asi rušený jenom těmi našimi dětmi).

Celý areál je v nádherném a hlavně klidném místě, pro děti i dospělé úplný ráj - sportovní hřiště, dětské hřiště, koupání, blízko na krásné výlety po Krkonoších.
Chtěli bychom pochválit i velmi ochotný a milý personál, počínaje recepcí, přes obsluhu baru a restaurace a hlavně bychom chtěli poděkovat panu Mgr. Petru Kotasovi a jeho synovi za jejich přístup k práci - nejenom při pořádání akcí pro děti, při dozoru na dětském hřišti a sportovištích, ale i jejich ochota promluvit s ubytovanými hosty a odpovídat kdykoliv na jejich dotazy ohledně provozu areálu nejenom v létě, ale i v zimě, tipy na výlety po okolí se zpestřením zábavy pro děti apod.

Ještě jednou děkujeme za krásný týden, přejeme Vám hodně nových i vracejících se hostů a věříme, že se Vám podaří areál dále zvelebovat. Není to práce jednoduchá, ale myslíme si, že takovéto areály mají svoji budoucnost - poklid v krásné přírodě se zábavou a sportem pro děti i dospělé bude jistě vyhledávaný.

Děkujeme a rádi se zase k Vám vrátíme.

- Jonášovi

 

Dobrý den,

Děkujeme za příjemné dny na Liščí farmě. Byl to skvělý začátek prázdninového léta 2015. Ocenili jsme především kultivovaný program pro děti, který zajišťoval pan Petr Kotas. Děti si to opravdu užily i se spoustu věcí naučily… a rodiče měl čas sebrat síly na další dětské řádění J

S pozdravem

- Petra Kindlová se synem, dcerou, synovcem, neteří, babičkou a psem

 

Dobrý den,

strávili jsme u vás pár posledních srpnových dní a jsem ráda, že jsme si vybrali zrovna vás.
I když jsme naše neposedné dítko nechali celý den běhat po vrcholcích Krkonoš, tak po návratu do kepmu jsme plně využili vašeho zařízení.
Největší úspěch měly trampolíny, ale vyzkoušeli jsme skoro všechno :-)
Vřele doporučuji rodinám s dětmi.

Ať se stále daří
- Michaela Winterová

 

Dobrý den,

na náš týden dovolené nám vyšlo krásné počasí, tak jsme alespoň využili bazén i dětský bazének a dcera se vyřádila na skluzavkách a trampolíně.

Děkujeme moc za krásný týden.

- Paní Žáková, výherkyně pobytu na Liščí farmě.

 

Vzorná obsluha v restauraci, výborná kuchyně. Ochota pomoci v nouzi, po velkém mrazu v noci jsme nenastartovoli auto a p. Kratochvíl nám ochotně pomohl vyřešit problém. Touto cestou mu patří poděkování.

Ivana Charousová

 

Dobrý den,

chci poděkovat celému personálu za krásnou dovolenou, kterou jsme u Vás strávili. Moc jsme byli u Vás v kempu spokojeni a nejenom my dospělí, ale i děti. Rezervaci na příští rok můžu objednat zase už v lednu?

- S pozdravem Nováková Antlová Vl.

Firemní reference

Teambuilding, který jsme u Vás uspořádali, se nám velice líbil.
- Lucie Lajčíková, Vodafone Czech Republic, a.s.

 

Rádi bychom Vám poděkovali za profesionální zajištění porady pro naši firmu ve Vašem zařízení. Byli jsme spokojeni nejen se zázemím, ale i organizací a ostatním servisem. Velice kladně hodnotíme možnost sportovního vyžití přímo ve Vašem areálu, kvalitu a množství stravy, ubytování i zajištění večerního programu.
- ČEZ Prodej, s.r.o.

 

Rád vás budu nabízet nadále.
- Ing.Michal Povolný, Produkce Adventura s.r.o.

 

Byli jsme po všech stránkách spokojeni. Rádi Vašich služeb využijeme i v budoucnu.
- Michal Primák, Simca club

 

Byli jsme u Vás vždy spokojeni, občerstvení moc dobré, prostředí příjemné, obsluha milá.
- Alena Vališková, AEG ID, s.r.o.

 

Děkuji za profesionální přístup.
- Michal Bartoš, SAS Autosystemtechnik s.r.o.

 

Byli jsme opravdu spokojeni, vše bylo super!
- Ilona Valešová, Školní klub Klíč při ZŠ Radotín

Další reference

  • ZCA - vzdělávání, ŠKODA AUTO a.s.
  • Rádio Černá Hora
  • Orange & Green Solutions, s.r.o.
  • HC KRKONOŠE, Vrchlabí
  • Vodácké a turistické centrum HONZA, s.r.o.