Skupiny

Pro firmy, skupiny, cestovní kanceláře i jednotlivce připravíme programy na míru podle přání a požadavků zákazníků. Holiday Park Vrchlabí má takřka neomezenou možnost vyhovět i těm nejnáročnějším požadavkům.

NabidkaFirmy 800x534

nabídka pro firmy

Hledáte příjemné prostředí pro uspořádání firemní akce, konference či setkání s partnery? V Holiday Parku Vrchlabí pro Vás připravíme program přesně podle Vašich požadavků.

 

NabidkaSkupiny 800x534

nabídka pro skupiny

Organizujete skupinový pobyt v přírodě? Holiday Park Vrchlabí nabízí ideální prostředí pro školy v přírodě, sportovní kluby, party mladých lidí, přátel nebo seniory.

Vynechal dávku? (Ne tak s dvojnásobek částky) Pokračujte v užívání příští předepsaná doba normálně pokračovat. Obecně platí: Buďte zvláště u kojenců, Antidepressiva Sertralin 50mg malých dětí a starších lidí na svědomí dávkování. V případě pochybností, zeptejte se svého lékaře nebo lékárníka o možných účinků nebo opatření. Specialista na předpis dávka může lišit od informačního letáku. Vzhledem k tomu, lékaře naladit jednotlivě, měli byste použít lék podle jeho instrukcí. - Problémy Náhlé přerušení nebo nepohodlí může dojít. Z tohoto důvodu, léčba by měla být pomalé, to znamená, že se postupné snižování dávky, které mají být ukončena. Poradit, jak nejlépe svým lékařem nebo lékárníkem. - Může být léky, které se mohou vyskytnout interakce. Měli byste proto obecně stanovit před zahájením léčby s novým lékem sobě, že jste již uplatňují, lékařem nebo lékárníkem. To platí také pro léky, které jste si koupit jen občas používat nebo jejich používání již před nějakým časem. více informací: liscifarma.cz e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mob.: + 420 733 636 797

 

SpecialPrilezitost 800x534

speciální příležitosti

Plánujete setkání při nějaké speciální příležitosti? Areál Holiday Park Vrchlabí je pro společenské akce jako stvořený. Rádi pro Vás uspořádáme vše, o co budete mít zájem.

 

svatby 800x534

svatby

Hledáte ideální prostředí pro uspořádání Vašeho "Dne D"? Areál Holiday Park Vrchlabí je pro Vás jako stvořený! Nebojte se být nároční. Postaráme se o Vás s veškerou péčí...

 

Stránky jsou ve výstavbě. Omlouváme se za dočasná omezení a nefunkčnost některých odkazů.