Liščí Farma

Liščí Farma je jedinečný rekreační areál s velkou nabídkou služeb, sportu a zábavy nejen pro rodiny s dětmi. Po celou dobu pobytu o Vás bude postaráno s největší péčí.

Lisci farma 291

Ubytování

Na Liščí Farmě Vás ubytujeme v  hotelu, chatkách, kempu nebo ve stanu.  Přijeďte strávit bezstarostnou dovolenou do Krkonoš!

Ubytování

Stravování

Holiday Park Liščí Farma nabízí široké možnosti stravování na různých místech areálu. Rádi pro Vás připravíme menu pro jakoukoliv příležitost. Přijeďte vyzkoušet naši vyhlášenou kuchyni.

Stravování

 

 

 

 

 

 

 

Rodiny a děti

Rodinná dovolená musí přinášet radost a pohodu. Holiday Park Liščí Farma je ideálním výběrem. Nabídka areálu zaručuje zábavu pro děti i jejich rodiče. Ve spolupráci s partnery jsme pro Vás vymysleli širokou nabídku doplňkových aktivit. A další připravujeme...

Rodiny a děti

Firmy a skupiny

Holiday Park Liščí Farma nabízí příjemné prostředí pro uspořádání firemní akce, skupinového pobytu v přírodě či setkání při jakékoliv speciální příležitosti. Vše pro Vás připravíme "na klíč" přesně podle Vašich přání a požadavků.

Firmy a skupiny

 

Wellness

Potřebujete si odpočinout, uvolnit se a načerpat energii do dalších dní? Hledáte pohodu, klid a soukromí? Liščí Farma vám nabízí nejen příjemné prostředí, ale také wellness, kde na vás čeká finská sauna, velká vířivá vana, kneippův chodník a relaxační

Wellness

 

  Akce a aktuality

 • Nabídka pro fotbalové soustředění
 • Nabídka pro školy v přírodě a lyžařské kurzy
 • Letní tábory na Liščí Farmě
 • Značená objížďka k Liščí Farmě
 • Letní program 2016
 • "Nominujte nás na KEMP ROKU"

  https://www.dokempu.cz/assets/images/banners/kemp_roku_2016_160x160.png

  Přihlašte se přes tento odkaz na kterém můžete hlasovat pro náš kemp :-) DĚKUJEME

  https://www.dokempu.cz/anketa/384