Liščí Farma je jedinečný rekreační areál s velkou nabídkou služeb, sportu a zábavy nejen pro rodiny s dětmi. Po celou dobu pobytu o Vás bude postaráno s největší péčí.

Kemp roku 2013 - finále 1
  • Kemp roku 2013

    Nejlepší kemp v ČR pro karavanisty

Dřevostavby 2
  • Ubytování v dřevostavbách

    Ubytování v exkluzivních dřevostavnách

Ubytování

Ubytování na Liščí Farmě

Na Liščí Farmě Vás ubytujeme v  hotelu, chatkách, kempu nebo ve stanu. Pro milovníky dobrodružství jsme připravili nocování v originálním teepee. Přijeďte strávit bezstarostnou dovolenou do Krkonoš!

Ubytování na Liščí Farmě

Stravování

Stravování na Liščí Farmě

Holiday Park Liščí Farma nabízí široké možnosti stravování na různých místech areálu. Rádi pro Vás připravíme menu pro jakoukoliv příležitost. Přijeďte vyzkoušet naši vyhlášenou kuchyni.

Možnosti stravování

Rodiny a děti

Dovolená pro rodiny s dětmi na Liščí Farmě

Rodinná dovolená musí přinášet radost a pohodu. Holiday Park Liščí Farma je ideálním výběrem. Nabídka areálu zaručuje zábavu pro děti i jejich rodiče. Ve spolupráci s partnery jsme pro Vás vymysleli širokou nabídku doplňkových aktivit. A další připravujeme...

Dovolená pro rodiny s dětmi

Firmy a skupiny

Nabídka pro firmy a skupiny na Liščí Farmě

Holiday Park Liščí Farma nabízí příjemné prostředí pro uspořádání firemní akce, skupinového pobytu v přírodě či setkání při jakékoliv speciální příležitosti. Vše pro Vás připravíme "na klíč" přesně podle Vašich přání a požadavků.

Nabídka pro firmy a skupiny


Připravíme Vám jedinečný svatební den

Aktuality

SILVESTR V SRDCI PODKRKONOŠÍ

Pro své klienty jsme připravili mimořádnou nabídku pobytu se silvestrovským programem v Holiday Park Liščí Farma. Ten se bude odvíjet v rytmu hudby, dobrého jídla formou rautu a také nesmí chybět přípitek. Třešničkou je ohňostroj a ti, kteří vyhledávají chvíle napětí při losování, si užijí tombolu o hodnotné ceny. Nenechte si ujít Nový rok plný zážitků na Liščí Farmě!

Připravujeme

Najdete nás na Facebooku

Reference

Dobrý den,

strávili jsme u Vás dovolenou od 25.8. - 1.9.2012. Byli jsme nadšeni nejen z prostředí a super vyžití pro děti, ale i z výborné kuchyně, kde jsme měli i večeře, které byli famózní a dlouho jsme si takto nepochutnali v žádné jiné restauraci!!!!
Byla i zde příjemná a milá obsluha,včetně paní(slečny) na recepci.
Moc ještě jednou za vše děkujeme a učitě doporučíme známým.
- Martina,Michal a Kryštof Hrádkovi

 
Nahlédnout do referencí

Umístění v anketě Kemp roku 2013

kemp 2013 best karavany 50 01

V anketě Kemp roku 2013 jsme se stali nejlepším kempem v ČR pro karavanisty.

Umístili jsme se na 2. místě v královéhradeckém kraji a patříme mezi 25 nejlepších kempů v ČR, děkujeme.